Магнетен клуч 8mm

Категорија SKU: DT7430-QZ

490.00 ден

На залиха

Опис

Магнетен клуч 8mm, со шестоаголен прифат HEX лесен за прицрвстување и чистење.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.07 кг
Димензии (пакет) 17.5 × 7.5 × 1 cm
Бренд

EAN: 5035048085714