Мелница за кафе 150W

1.390,00 ден 1.690,00 ден

На залиха

Опис

Мелница за кафе со влезна моќност 150W, димензии 10.6x10x18.8 cm, тежина 800gr и капацитет 50gr.

Висококвалитетен црн дизајн со мек финиш на допир и гумени ногарки кои овозможуваат стабилност. Преградата и сечилата се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, а безбедносниот систем за заклучување овозможува зголемена заштита на мелницата. Капацитетот од 50gr е доволен за 12 шолји кафе.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,75 кг
Димензии (пакет) 10,6 × 10 × 18,8 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406080010