Метро ласерско 30m 3 функции

Категории , SKU: DWHT77100-XJ

3.990,00 ден 4.990,00 ден

На залиха

Опис

Ласерско метро со работен опсег од 30 метри и 3 функции, пресметува растојание, волумен и питагорини калкулации.

Компактен и лесен за употреба и складирање.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,15 кг
Димензии (пакет) 15 × 8 × 3 cm
Платформа

Бренд

EAN: 3253561771002