Ногарки метални пар 900kg 1117x825x435mm

Категории , SKU: DWST1-75676

9,990.00 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

DEWALT Метални ногарки

Металните шипки во горниот дел се опремени со брави кои спречуваат странично лизгање.
Со користење на двете ногарки, може да добиете работна маса.
Интегриран жлеб со V облик за обработка на цевки и мали парчиња дрво.
Гумената облога на површината и нозете ви обезбедува дополнителна стабилност.
Функција за брзо склопување. Компактен и ергономски дизајн – ги прави лесени за транспорт и складирање.

Максималното оптоварување 900 кг
Отворена ширина 111 см
Висина на производот 82,5 см
Тежина на производот 11,1 кг
Парчиња 2
Материјал Метал – челик
Отворена длабочина 43.5 см

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 11.13 кг
Димензии (пакет) 112 × 26.5 × 11.5 cm
Бренд