Преклопна работна маса Fatmax 85 x 61cm

7.990,00 ден 9.990,00 ден

На залиха

Опис

Stanley FATMAX преклопна работна маса
Универзална работна маса со голема работна површина и издржливост.
Работната плоча има дупки што обезбедуваат голем опсег на монтирање, што овозможува користење на стеги со различни големини.
Расклопувањето и преклопувањето на масата трае неколку секунди. Опремена е со удобна рачка за носење.

  • Работна површина: 85 x 60 cm
  • Висина на масата: 80 см
  • Дозволено оптоварување: 455 kg
  • Димензии по преклопување: 85 x 60 x 101 cm
  • Тежина на масата: 10,5 кг

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 10,55 кг
Димензии (пакет) 85 × 60,5 × 11 cm
Бренд

EAN: 3253561756726