Ножица за жива ограда 450W 50cm 18mm со очила и ракавици

4,990.00 ден 5,990.00 ден

На залиха

Опис

Ножица за жива ограда 450W
Идеалена за средување на мали живи огради
Капацитет за сечење 18 мм
Компактен, ергономски дизајн, 10% полесен од претходните модели
Секундарна фиксна рачка за поголема удобност и контрола
Ширина меѓу забите – 16 мм
Тежина на производот – 2,16 кг
Должина на ножот 50 см

Вклучени се ракавици и очила

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.889 кг
Димензии (пакет) 90.3 × 19 × 13.3 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048691700