Помошни ногарки телескопски пар

Категорија SKU: 1-92-980

9,990.00 ден 11,690.00 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Овиe помошни ногарки ви овозможуваат брзо и лесно да добиете работна маса која може да ја користите за сечење материјали или како рамна површина за работа.
Кога се користи како пар, може безбедно да издржи до 1 135 кг.
Ногарките се со прилагодлива висина изработени од цврст метал.
Идеални за работа на нерамни површини.
Практично складирање и транспорт.

Капацитет на тежина: 1 135 кг
Тежина на производот: 7 кг
Висина на производот: 81 см
Ширина на производот: 69 см

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 12.3 кг
Димензии (пакет) 69 × 10 × 84 cm
Бренд

EAN: 3253561929809