Површинска пумпа за чиста вода 900W 3600 l/h

Категорија SKU: SXGP900XFE

6.999,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 7,36 кг
Димензии (пакет) 46,5 × 28 × 31 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8016287517720