Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh

12,990.00 ден 17,499.00 ден

Нема на залиха

Опис

Робот правосмукалка со капацитет на батерија од 2600mAh која овозможува до 150 минути работа со едно полнење.

Има 4 режими на чистење со кои се прилагодува и совршено ги чисти сите видови подови: паркет, плочки, теписи, мермерни и камени подови. Компактниот дизајн овозможува чистење дури и под мебел, софи и столици. Нејзината интелигентна навигација открива пречки, спречува паѓање, одење по теписи и ја намалува брзината пред да дојде до ѕидови и мебел. По чистењето се враќа во базата каде што се полни за да биде подготвена за следното чистење. Може да се програмира да ги планира циклусите на чистење во 7-те денови во неделата. Се што треба да направите е да изберете време кога роботот треба да почне да чисти, и да немате грижи за вашиот дом дали е чист кога ќе дојдете дома. Има централна моторизирана и ротирачка четка и 2 странични четки кои ја чистат и најтврдоглавата нечистотија, а системот за филтрирање ги апсорбира дури и најмалите честички прашина.

Дополнителни информации

Платформа

Бренд

EAN: 8432406480025