1,190.00 ден 1,990.00 ден

На залиха

Опис

Благодарение на моќноста од 120 W, ги меле сите видови храна како месо, зачини, зеленчук, јаткасти плодови, сирење и многу повеќе.
Има пластичен сад од 350 мл.
Максимална безбедност: Капакот на садот има безбедносна брава за да ви обезбеди максимална заштита при употреба.
Се одликува со отстранливи сечила изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик за долг работен век и лесно чистење.
Лесен за користење: Исецкајте ја храната со притискање на само едно копче.

Капацитет – 350 милилитри
Моќност ‎120 W
Број на брзини – 1 брзина
Тежина – 800 g

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1 кг
Димензии (пакет) 16.50 × 16.50 × 16.50 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406250079