Секира 567g Carbon Fiber

Категории , SKU: DWHT56031-0

1.990,00 ден 2.790,00 ден

На залиха

Опис

Секира 567г дизајнирана да издржи тешки надворешни услови, со шуплива рачка за лесно и избалансирано замавнување.
Назабениот дел од сечилото му овозможува на корисникот лесно да го исече дрвото и да го ослободи од истото.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,971 кг
Димензии (пакет) 37 × 2,5 × 14,5 cm
Бренд

EAN: 3253560560317