Сет флексибилна рачка со додатоци 12 дела

Категории , SKU: FMHT0-62691

790,00 ден 1.490,00 ден

На залиха

Опис

Високо квалитетен рачен одвртувач со шаржер за чување битови и аголно прилагодување на самото тело. Ергономска изработка со гумирана рачка и засилен метален механизам. Содржи: 5mm, 6.5mm, 8mm/ PZ1, PZ2, PZ3/ PH1, PH2, PH3/ T10, T15, T20.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,37 кг
Димензии (пакет) 31,5 × 10,2 × 4,5 cm
Бренд

EAN: 3253560626914