Термо бокал 2200W 1.7L Inox

1,890.00 ден 2,290.00 ден

На залиха

Опис

BLACK+DECKER Термо бокал

Со моќност од 2200 W, ја доведува водата до точка на вриење за кратко време.
Бокалот се ротира за 360° околу основата за да обезбеди максимална удобност и леснотија на користење со само една рака.
Автоматски се исклучува кога водата ќе достигне точка на вриење.
Скриен грејач и отстранлив филтер за практично и лесно чистење.
Вклучува два прозорци за гледање со индикатори за ниво и капак што се отвора со притискање на копче. Ергономска рачка за поголема удобност.
Практичен и елегантен финиш кој совршено се прилагодува на вашата кујна и ја продолжува издржливоста и отпорноста на бокалот.

Капацитет од 1,7 литри
Должина на кабел 68 cm

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.13 кг
Димензии (пакет) 21.30 × 16.50 × 22.50 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406580046