Аголна брусилка 1500W 125mm 2.800-10.000rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,490 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1500 W
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 2800-10000 rpm
Тежина 2.6 Kg
Должина 315 mm
Висина 95 mm
EAN: 5035048645390 SKU: DWE4257-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.33 кг
Димензии(пакет) 42.5 × 12.5 × 15.5 cm
Платформа

Бренд