Адаптер за круни 300mm SDS +

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,799 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048013694 SKU: DT6751-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.418 кг
Димензии 37 × 3.9 × 3.9 cm
Бренд