Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V 5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

31,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 5 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 70 Nm
Број на вртежи 2000 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Макс. дупчење во дрво 40 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина Kg
Тежина со батерија 1,9 Kg
Должина 190 mm
Висина 203 mm
Ширина mm
EAN: 5035048616628 SKU: DCD796P2-QW Категории: ,

Опис

18V XR Li-Ion компактна ударна дупчалка/одвртувач со 5Ah XR Li-Ion батерии и мотор без четкици за врвна ефикасност. Ултра компактна и лесна што ја прави погодна за многу разновидни примени. 2 механички брзини со комплетно метални преносни запчаници за поголема долготрајност. 15 позиции на подесување на преносот на вртежниот момент за поголема контрола и ефикасност во различни околности. Интелигентен електронски прекинувач за целосна контрола на алатот. Подобрен ергономски дизајн со гумиран ракофат за комфорт и удобност на корисникот. Доаѓа со метален футер од 13mm, 2 батерии од 5Ah, брз универзален полнач, алка за на појас, интегриран магнетен држач за битови и високо квалитетен куфер од серијата TSTAK за безбедно складирање и транспорт на алатот.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.74 кг
Димензии(пакет) 43.5 × 35.5 × 12 cm
Платформа

Бренд