18V Вибр. дупчалка/одвртувач 2x2Ah V20 Brushless

15,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V. Доаѓа во куфер со 2x2Ah батерии и полнач.

Моќен мотор без четкици со 2 брзини и вртежен момент од 80Nm, идеален за тешки задачи за навртување и дупчење во: дрво, црни и обоени метали, во производство и монтажа на мебел и сл.

Компактен и ергономски дизајн со вградено LED светло за осветлување на работната површина при работа.

Дел е од новиот опсег на батерии Stanley Fatmax V20

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.82 кг
Димензии (пакет) 34.2 × 10.7 × 34 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048723883