18V вибр. дупчалка/одвртувач 1x2Ah+1x4Ah+прибор V20

11,990.00 ден 16,990.00 ден

На залиха

Опис

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V. Доаѓа со 1x2Ah+1x4Ah батерии и прибор.

Новата батериска вибрациона дупчалка/одвртувач од серијата V20 FATMAX поседува менувач со 2 брзини за оптимален пренос на моќност за работа со навртување со максимален вртежен момент до 50Nm. Можност за избор на вртежен момент од 22 нивоа за работа со различни материјали и 22500 удари во минута. Компактна конструкција и ергономски дизајн со голема гумена облога што овозможува зголемена удобност при работа. Поседува интегрирана LED светилка со време на осветлување од 20 секунди по запирање на моторот што овозможува одлична прегледност на работната површина.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4.3 кг
Димензии (пакет) 33 × 15 × 28.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048733172