Аку. дупчалка/одвртувач 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

 

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 2 /
Максимален вртежен момент 60 Nm
Број на вртежи 0-600/2000 rpm
Број на удари / bpm
Макс. дупчење во бетон / mm
Макс. дупчење во дрво 38 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 1.55 Kg
Тежина со батерија 1,84 Kg
Должина 190 mm
Висина 218 mm
Ширина 80 mm
SKU: DCD780N-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд