Аку. сет дупчалка + удар. одврт 10.8V 2Ah TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048547076 SKU: DCK211D2T-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.98 кг
Димензии(пакет) 44 × 33 × 14 cm
Платформа

Бренд