Алу. сталак со мерки за ласери 3.4м од под до кров

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048338629 SKU: DE0882-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.84 кг
Димензии(пакет) 81 × 16 × 15 cm
Бренд