ВЕ Комплет шрафцигери 1060 i/1062 i/6 VDE, 6 парчиња PH

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,430 ден 1,790 ден

Има Залиха

Карактеристики

 PH 1 x 80 mm
PH 2 x 100 mm
0.4 x 2.5 x 80 mm
0.6 x 3.5 x 100 mm
0.8 x 4 x 100 mm
1 x 5.5 x 125 mm
EAN: 4013288222381 SKU: 5051575001 Категории: , БРЕНД:

Опис

Премиум комплет  шрафцигери Kraftform VDE.

Двокомпонентна Kraftform рачка за брза и прецизна работа.

Врвот Wera Black Point и софистицираниот процес на стврднување гарантираат долга потребливост на врвот, зголемена заштита од корозија и прецизно монтирање.

Секој одвртувач е индивидуално тестиран на 10.000 V за безбедно работење при одобрен напон од 1.000 V.

 • 05051601001   1x    PH 1 x 80 mm
 • 05051603001   1x    PH 2 x 100 mm
 • 05051580001  1x    0.4 x 2.5 x 80 mm
 • 05051582001  1x    0.6 x 3.5 x 100 mm
 • 05051583001  1x    0.8 x 4 x 100 mm
 • 05051587001  1x    1 x 5.5 x 125 mm

 

Дополнителни Информации

Бренд