Гарнитура битови 40 парчиња

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,590 ден

Има Залиха

Опис

Гарнитура од висококвалитетни битови 40 парчиња.

Гарнитурата содржи:

-Магнетен држач за битови

-Клуч од 8 и 10mm

-Битови од 25mm: 1x Ph1 / 2x Ph2 / 1x Ph3 / 2x Pz2 / 2x Pz3 / 2x T10 / 2x T15 / 3x T20 / 3x T25 / 2x T30 / 1x SL6

-Битови од 50mm: 1x Ph1 / 2x Ph2 / 1x Pz1 / 2x Pz2 / 1x T10 / 1xT15 / 3x T20 / 3x T25 / 2x T30

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.61 кг
Димензии(пакет) 22.3 × 22.3 × 4.2 cm
Бренд