Градежна пила 760mm со штитник

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

590 ден

Има Залиха

EAN: 3253561154034 SKU: 1-15-403 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.81 кг
Димензии(пакет) 85.5 × 22.5 × 1.3 cm
Бренд