Длето за фуги 38×280 SDS MAX

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,290 ден 9,390 ден

Има Залиха

EAN: 5035048034248 SKU: DT6837-QZ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.488 кг
Димензии(пакет) 36.3 × 4.7 × 2.5 cm
Бренд