Електро-пневматски чекан 1600W 35J AVC

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

109,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1600 W
Ударна енергија 35 Ј
Број на вртежи rpm
Удари во минута 1460 bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење со круна mm
Прифат на стезна глава 30mm Hex
Тежина 16 Kg
Должина 760 mm
Висина 260 mm
EAN: 5035048297162 SKU: D25960K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 29.9 кг
Димензии(пакет) 105 × 24 × 36.5 cm
Платформа

Бренд