Клуч рачваст-окаст со крцкало 8mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

699 ден

Има Залиха

EAN: 3253564899345 SKU: 4-89-934 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.036 кг
Димензии(пакет) 4.5 × 2.5 × 17 cm
Бренд