Мала торба за лични предмети 24×15,5×6 cm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

590 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561961793 SKU: 1-96-179 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.172 кг
Димензии(пакет) 24.4 × 1.4 × 24 cm
Бренд