Пар столарски стеги 300mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,699 ден

Има Залиха

Карактеристики

Пар столарски стеги DeWalt долги 300mm, разноврсни и лесни за употреба.

Засилена конструкција и термички обработена челична шипка за поголема цврстина и издржливост со 45kg сила на стегање и длабочина 61mm. Компактен дизајн, лесен за ракување со една рака. Поседува отстранливи перничиња што помага да се намали оцрнувањето на работниот профил.

SKU: DWHT83158 Категории: , БРЕНД:

Опис