Полнач + 2 батерии 2Ah Li-ion

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

10,090 ден

Има Залиха

EAN: 5035048563212 SKU: FMC693D2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.366 кг
Димензии(пакет) 27.7 × 9 × 13 cm
Бренд