Правосмукалка M класа 1400W 39L AutoFilter

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

52,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048401965 SKU: DWV902M-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд