Правосмукалка универзална 1200W  20l мокро/суво

Категорија SKU: BXVC20PTE

6.499,00 ден

Нема на залиха

Опис

Правосмукалка универзална со влезна моќност од 1200W и капацитет од 20 литри.

Компактен и лесен дизајн идеален за секојдневно чистење на мокро и суво, со 4 тркала за лесно маневрирање.

Функција на вентилатор за чистење цевки и градинарски остатоци.

Правосмукалката има приклучок за електрична алатка со автоматска функција START/STOP.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 7,3 кг
Димензии (пакет) 38 × 35,5 × 53,3 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8016287516839