Резервни ножиња за скалпел кукасти 25mm 5 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

120 ден

Има Залиха

EAN: 5000366119618 SKU: 0-11-983 Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.02 кг
Димензии(пакет) 4.8 × 0.4 × 14.7 cm
Бренд

STANLEY