Резервни ножиња за скалпел 25mm 5 пар FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

290 ден

Има Залиха

EAN: 3253560117252 SKU: 0-11-725 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.089 кг
Димензии(пакет) 21.6 × 7.5 × 0.5 cm
Бренд