Сет аку. дупчалка + аголна брусилка 18V 2Ah торба

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

24,090 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048653814 SKU: FMCK464D2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.62 кг
Димензии(пакет) 48.5 × 26.5 × 30 cm
Бренд