Сет флексибилна рачка со додатоци 12 дела

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,490 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560626914 SKU: FMHT0-62691 Категории: , ,

Опис

Високо квалитетен рачен одвртувач со шаржер за чување битови и аголно прилагодување на самото тело. Ергономска изработка со гумирана рачка и засилен метален механизам. Содржи: 5mm, 6.5mm, 8mm/ PZ1, PZ2, PZ3/ PH1, PH2, PH3/ T10, T15, T20.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.37 кг
Димензии(пакет) 31.5 × 10.2 × 4.5 cm
Бренд