Скалпел 25mm Пластичен

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

590 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560104252 SKU: 0-10-425 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.146 кг
Димензии(пакет) 21.5 × 7.6 × 3 cm
Бренд

STANLEY