Сталак за ласер Трипод 1.07-1.73м

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,490 ден

Има Залиха

EAN: 5035048101841 SKU: DE0736-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.85 кг
Димензии(пакет) 112.5 × 13 × 13 cm
Бренд