Сталак за ласер, трипод 1/4 1.84m

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,490 ден

Има Залиха

Опис

Сталак за ласер, трипод со прифат 1/4 и максимална висина од 1.84m.

Подигнувачка глава со рачка за брзо и лесно прилагодување на висината. Интегрирана либела за точност на израмнување при поставување. Телескопски ногарки со 2 степени за прилагодување на висината. Конструкција од алуминиум што го прави лесен и пренослив и вклучува торба за складирање.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.1 кг
Димензии(пакет) 73 × 17 × 12.5 cm
Бренд