Торба за алат кружна

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,490 ден

Има Залиха

Опис

Торба за алат кружна со димензии 50 x 33 x 31cm.

Торба со голем капацитет и лесно пристапно организациско решение. Поседува внатрешна отстранлива преграда за поголем капацитет при складирање алати и повеќе внатрешни и надворешни џебови и прегради. Компактен дизајн и ергономска рачка за удобно носење како и дополнителен обложен ремен за носење на рамо. Торбата има водоотпорна основа која ја штити содржината од влажни подови.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.4 кг
Димензии(пакет) 50 × 33 × 31 cm
Бренд