Торба за алат повеќенаменска 44.7 x 26.2 x 25.1cm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,290 ден

Има Залиха

EAN: 3253561961939 SKU: 1-96-193 Категорија:

Опис

Торба за алат со димензии 44.7 x 26.2 x 25.1cm.

Изработена од цврсти и издржливи материјали со повеќе внатрешни и надворешни прегради и џебови кои овозможуваат максимална организација на алатот. Поседува и посебен транспарентен дел каде што можат да се чуваат документи и лични работи.

Торбата има силна армирана пластична основа која овозможува да ја користите во различни временски услови и штити од вода и кал.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.55 кг
Димензии(пакет) 45 × 26 × 25 cm
Бренд

STANLEY