Убодна пила 650W 85mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

10,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 650 W
Движења во минута 500-3200 spm
Аголно сечење до 45 °
Сечење во дрво до 85 mm
Сечење во метал до 10 mm
Сечење во алуминиум до 20 mm
Должина на удар 20 mm
Тежина 2.4 Kg
Должина 208 mm
Висина 209 mm
EAN: 5054905298470 SKU: DWE349-QS Категории: ,

Опис

Убодна пила со влезна моќност 650W и сечење во дрво до 85mm.

Ергономски дизајн и рачка обложена со гума што овозможува намалени вибрации. Променлива брзина што овозможува сечење во различни материјали и прилагодлива основа со површина што не се гребе и можност за закосување до 45° од двете страни. Лесна промена на сечилото без употреба на дополнителни алати.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.8 кг
Димензии(пакет) 27.5 × 22.5 × 8.5 cm
Платформа

Бренд