Фломастер постојан маркер 3 бои мал

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

50 ден

Има Залиха

EAN: 3253561473296 SKU: 1-47-329 Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.01 кг
Димензии(пакет) 1.5 × 1 × 9 cm
Бренд

STANLEY