Мерач за обележување 215мм

Категорија SKU: 2-47-064

360.00 ден

Нема на залиха

Опис

Мерач за обележување со должина 215мм.

Овој мерач е направен од обликувана пластика. Пластичната маса има метална влошка отпорна на абење, а стеблото е калибрирано за лесно поставување

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.09 кг
Димензии (пакет) 12.5 × 5.5 × 26 cm
Бренд

STANLEY

EAN: 3253562470645