Креда за обележување 113g плава

Категорија SKU: 1-47-403

120,00 ден

На залиха

Опис

Сина креда во прав за обележување. Висока отпорност на атмосферски влијанија. Специјална формула за висока видливост и отпорност на вода.
Содржина 115g
Боја – сина

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,14 кг
Димензии (пакет) 15 × 4 × 5,5 cm
Бренд

EAN: 3253561474033