18V Аголна брусилка со плосната глава 125mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија Ah
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 9000 rpm
Тежина 1.75 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 380 mm
Висина 140 mm
Ширина 160 mm
EAN: 5035048665558 SKU: DCG405FN-XJ Категории: ,

Опис

Аголна брусилка со плосната глава, напон од 18V и дијаметар на диск 125mm. Без опрема.

Ергономски дизајн со странична рачка со 2 позиции која нуди поголема удобност и контрола. Електронската сопирачка брзо го запира вртењето кога ќе се ослободи прекинувачот, а електронската спојка ја намалува реакцијата на повратен удар во случај на застој при работа. Плосната глава на брусалката овозможува пристап до повеќе тесни и недостапни места. Мрежестата заштита штити од навлегување прашина во моторот.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.37 кг
Димензии(пакет) 37.5 × 16 × 12.5 cm
Платформа

Бренд