18V Аголна брусилка 125mm 2x5Ah со држач за прицврстување

Категории , SKU: DCG406P2LRT-QW

29.990,00 ден 39.990,00 ден

На залиха

Опис

АГОЛНА БРУСИЛКА 18 V
Оваа брусилка е опремена со држач кој овозможува прицврстување на алатот со јаже долго до 2 m , помагајќи да се заштити алатот од паѓање и оштетување при работа на височина.
Содржи заштитни компоненти како кочница пртоив повратен удар Kickback Brake како и електронска кочница за дополнителна безбедност на корисникот.
Оваа верзија доаѓа со 2 батерии од 5 Ah и полнач, спакувана во цврст транспортен куфер од серијата TSТАК.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 6,3 кг
Димензии (пакет) 43,9 × 33,2 × 16,2 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048797433