18V Ударен одвртувач 1/4 BRUSHLESS без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 3
Максимален вртежен момент 205 Nm
Број на вртежи 3250 rpm
Број на удари 3800 bpm
Прифат на алат 1/4
Максимална големина на штраф
Тежина 1,0 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 100 mm
Висина / mm
Ширина mm

Опис

Ударен одвртувач со напон 18V и прифат од 1/4″. Доаѓа во куфер без опрема.

Најмал во својата категорија моќен ударен одвртувач со мотор без четкици кој нуди голема удобност и можност од 3 брзини за подобра контрола на работа. Компактна конструкција од 100мм должина совршена за во тесни места и широк опсег на апликации во градежни, индустриски и автомобилски области на работа. Поседува опција за прецизно работење која спречува да дојде до оштетување на алатот и материјалот. Има LED светло за обезбедување поголема видливост при работа во темни и затворени простории.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.717 кг
Димензии(пакет) 43 × 35 × 12.5 cm
Платформа

Бренд