18V Ударен одвртувач 1/2 2x1.7Ah POWERSTACK 406/610Nm

Напон на батерија:18 V
Капацитет на батерија:1.7 Ah
Механички Брзини:3
Број на вртежи:0-2500 rpm
Број на удари:3550 bmp
Прифат на алат:1/2 "

24.990,00 ден 31.990,00 ден

Нема на залиха

Опис

Ударен одвртувач со напон од 18V и прифат 1/2″.

Моќен мотор со вртежен момент до 406Nm.

Должина на глава 125 mm.

Опремен со LED светилка за подобра видливост при работа на темни места.

Батериите POWERSTACK обезбедуваат 50% повеќе енергија.

Благодарение на неговата мала тежина и компактност идеален за долготрајна употреба во затворени и тесни простори.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3,917 кг
Димензии (пакет) 43 × 35 × 12 cm
Бренд

Платформа

Технологија

EAN: 5035048749234