18VПолирка 180mm 2x5Ah

Категорија SKU: DCM849P2-QW

34.990,00 ден 45.990,00 ден

На залиха

Опис

Полирка со напон од 18V и дијаметар на диск 180mm. Доаѓа во комплет со 2x5Ah батерии и полнач.

Ергономски дизајн кој ја зголемува контролата, прецизноста и удобноста на корисникот. Моќен мотор без четкици кој обезбедува подобрени перформанси и има можност за лесно бирање брзини согласно работните задачи. Прекинувачот за заклучување на полирката овозможува континуирано работење без замор.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 5,863 кг
Димензии (пакет) 52 × 19,5 × 32 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048714591